​Зміни до законопроекту про пенсійну реформу в Україні викликали занепокоєння в МВФ

«Ми тісно співпрацюємо з владою України з питання пенсійної реформи», - заявив заступник речника МВФ Вільям Мюррей, відповідаючи на питання Української служби «Голосу Америки» під час брифінгу 28 вересня.


Мюррей наголосив на важливості пенсійної реформи для продовження програми МВФ і закликав уряд України до співпраці в разі необхідності внесення змін.

«Втілення (пенсійної реформи - ГА) залишається ключовою умовою для четвертого перегляду програми МВФ в Україні, - заявив речник. - Ми закликаємо посадовців та парламент (України - ГА) забезпечити, щоб затверджений закон про пенсійну реформу відповідав цілям перетворень. Цю реформу розробляли (в Україні) спільно з МВФ та Світовим банком».

Мюррей також відзначив високий рівень співпраці МВФ та України і закликав вирішувати всі розбіжності стосовно реформ в дусі співпраці.

«Хочу нагадати, що перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон був в Києві менше двох тижнів тому», - відзначив Мюррей.

«Ми готові до подальшої співпраці з посадовцями стосовно будь-яких змін, які, можливо, необхідно буде внести до законопроекту про пенсії для того, щоб досягти цілей», - сказав Мюррей.

Світовий банк та Міжнародний валютний фонд занепокоєні змінами, внесеними до законопроекту з пенсійної реформи, йдеться в спільному листі організацій до уряду України, опублікованому раніше цього місяця.

Законопроект з пенсійної реформи було затверджено парламентом в першому читанні в липні, однак, до нього було внесено зміни перед другим читанням.

«Переглянутий проект, запропонований на початку цього тижня було змінено таким чином, що він викликав значне занепокоєння в Світовому банку та МВФ», - заявив Сату Кахонен зі Світового банку.

Вільям Мюррей. Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.