У Газі протестують проти діалогу Ізраїлю з ОАЕ і Бахрейном
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2020 16:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1557

У секторі Газа в середу пройшла акція протесту проти нормалізації відносин Ізраїлю з ОАЕ і Бахрейном. Організатором акції виступила Профспілка палестинських лікарів. Десятки лікарів зібралися у лікарні «Шифа» в Газі, несучи плакати «Нормалізація - це зрада».
Глава профспілки Фадил Наїм зазначив, що нормалізація - це зрада і ігнорування тих жертв, на які пішов палестинський народ, арабський та ісламський світ.
Ці угоди про нормалізацію означають явне посягання на права палестинців, сказав Наїм.
За його словами, підписавши угоду про нормалізацію відносин з Ізраїлем, ОАЕ і Бахрейн підтримали сіоністів-поселенців.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.07.2026 11:06
Збито та подавлено 207 цілей противника22.07.2026 10:59
1330 кацапів подохло минулої доби на українські землі21.07.2026 18:04
Прем’єр-міністром Великої Британії офіційно став Енді БернемВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 22 липня


Коментарі