Після телефонної розмови Байдена з Макроном посол Франції повертається до США
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2021 13:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5070
За ініціативою президента США Джо Байдена відбулась телефонна розмова з президентом Франції Еммануелем Макроном щодо оголошеної минулого тижня угоди між США, Великою Британією та Австралією. Текст відповідної заяви розміщено на сайті Білого дому, повідомляє Голос Америки.
«Обидва лідери погодились, що ситуація виграла би від відкритих консультацій між союзниками щодо питань, які торкаються стратегічних інтересів Франції та наших європейських партнерів. Президент Байден заявив про відданість щодо цього», - відзначається заяві.
Як відомо, раніше США, Велика Британія та Австралія заявили про укладення домовленості для «зміцнення базованого на правилах міжнародного порядку» в Індо-Тихоокеанському регіоні. Оголошене партнерство, зокрема, передбачає, що США нададуть технології для будівництва перших австралійських підводних човнів з атомними двигунами. Це може означати скасування австралійської домовленості з Францією 2016 року про будівництво 12 підводних човнів.
Як повідомляється, у жовтні в Європі відбудеться зустріч Макрона та Байдена, «щоб досягнути спільного розуміння та зберегти позитивний момент у цьому процесі».
Відзначається, що президент Франції ухвалив рішення про повернення посла країни до Вашингтона наступного тижня.
«Президент Байден підтверджує стратегічну важливість участі Франції та Європи у Індо-Тихоокеанському регіоні, включно із участю у рамках нещодавно оприлюдненої стратегії ЄС щодо Індо-Тихоокеанського регіону. США також визнають важливість сильнішої та більш спроможної європейської оборони, яка робить позитивний внесок до трансатлантичної та глобальної безпеки та доповнює НАТО», - зазначається в заяві.
Фото AFP
Також з цієї категорії...

Александр Бывшев: С треском рухнет...
7 авг. 2015 г.

Дональд Трамп розкрив деталі нового...
27 янв. 2017 г.

Александр Бывшев: «Победы неприятелю желаю...
1 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Черговий економічний рекорд у зростанні...
25 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
26 апр. 2025 г.

1110 москалів подохло минулої доби...
26 апр. 2025 г.
Останні новини
26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі