​Захід побачив в Україні відхід від реформ і посилення «найгірших інстинктів»

Сприятливі умови на зовнішніх ринках та покращення макроекономічних показників дозволили Україні успішно повернутись на зовнішні ринки запозичень. Однак, реформатори в Києві стурбовані тим, що послаблення впливу МВФ знизить підтримку реформ, особливо з огляду на президентські вибори 2019 року, пише The Economist. Навіть сприятлива ринкова ситуація може не врятувати Україну від власних найгірших інстинктів, зазначає видання.


«Національне антикорупційне бюро, створене в рамках умов програми МВФ, не може добитись вироків в судах, які ще знаходяться в руках старої системи. Створення антикорупційних судів гальмується через потужний опір, що походить від вкорінених інтересів, включно з самим Порошенком», - цитує The Economist «Голос Америки».

Перші ознаки відходу від реформ німецький економіст Тім Еш побачив в змінах до реформи пенсійної системи. «Більше свідчень, що Україна відходить від реформ», - написав він у Twitter.

Світовий банк та Міжнародний валютний фонд висловили занепокоєння змінами до законопроекту з пенсійної реформи, йдеться в спільному листі організацій до уряду України.

Законопроект з пенсійної реформи було затверджено парламентом в першому читанні в липні, однак, до нього було внесено зміни перед другим читанням.

«Переглянутий проект, запропонований на початку цього тижня, було змінено таким чином, який призвів до значного занепокоєння в Світовому банку та МВФ», - повідомив Сату Кахонен зі Світового банку, пише Reuters.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.