​У Конгресі США вимагають перевірити можливість зв’язків Єрмака з москвою

Перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц заявила, що подала президенту США Джо Байдену листа щодо можливих зв'язків очільника ОП Андрія Єрмака із кремлем.


Про це вона написала у Twitter:

«Сьогодні я надіслала листа Джо Байдену з проханням надати брифінг щодо наглядових процедур, які здійснюються щодо глави Адміністрації президента Зеленського Андрія Єрмака», – написала Вікторія Спартц.

Далі наводимо текст листа Вікторії Спартц, опублікованого на сайті конгресвумен:

«Сьогодні конгресвумен Спартц надіслала листа президенту Байдену з проханням повідомити про процедури нагляду, які здійснюються щодо глави адміністрації президента Зеленського Андрія Єрмака.

На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій пана Єрмака в Україні та його передбачуваних угод із росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення. Враховуючи нашу матеріальну участь у цьому конфлікті, ми завдячуємо такому рівню суворості та підзвітності американському народу, оскільки Україна терміново потребує збільшення рівня та швидкості допомоги у сфері безпеки, яка, на жаль, не була пріоритетною адміністрацією Байдена.

Крім того, конгресвумен Спартц звернула увагу президента Байдена на той факт, що пан Єрмак призначив пана Олега Татарова своїм заступником з питань правоохоронних органів для боротьби з корупцією, який натомість, як добре відомо президенту Байдену, зволікав з призначенням незалежного антикорупційного прокурора понад рік, що призвело до непрацездатності САП та НАБУ. У 2020 році до призначення пан Татаров перебував під слідством НАБУ, де його справу нібито неналежним чином передали звичайному прокурору та закрили. Пан Татаров також був високопосадовцем міліції за колишнього президента януковича, переслідуючи учасників Євромайдану.

Оскільки президент Зеленський дуже наполегливо працює над розбудовою альянсів із Заходом і нашою країною, наш обов’язок повідомити йому, якщо ми можемо мати якісь занепокоєння щодо ключових людей навколо нього. Це також наш обов’язок перед хоробрими українськими воїнами та сильним українським народом, який бореться за свободу та міжнародний порядок для всіх нас», - йдеться у листі Вікторії Спартц.

Вікторія Спартс. Фото m.facebook.com/history.diaspora



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.