Ніхто з партнерів, за словами Зеленського, не вимагає від України сідати до розмови з росією і «щось їй віддавати»
- Подробиці
- Опубліковано 04.11.2023 21:37
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3834

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі ніхто з лідерів ЄС чи США не тисне на нього щодо перемовин з росією про мир. Зеленський додав, що «спочатку все це було, з початку війни і до війни». Але зараз, за словами президента, всі знають його ставлення до цього питання, яке «збігається зі ставленням українського суспільства».
Так Володимир Зеленський прокоментував повідомлення американського телеканалу NBC про те, що американські та європейські посадовці говорили з українським урядом про те, чим Україна може пожертвувати заради можливих мирних переговорів з росією для припинення війни, пише Голос Америки.
Ніхто з партнерів, за словами Зеленського, не вимагає від України сідати до розмови з росією і «щось їй віддавати».
«Не буде такого», - підсумував Зеленський розмови про ідею перемовин стосовно територіальних поступок росії, виступаючи 4-го листопада на спільній пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві.
«...віддати третину України. Це буде тільки початок, він же цим не закінчить, ми ж знаємо, що таке заморожений конфлікт, ми ж для себе зробили висновки. Для чого ми з вами повертаємося до тієї чи іншої думки або формату?» – сказав Зеленський.
У п'ятницю американський телеканал NBC, який послався на неназваного чинного високопосадовця США та колишнього американського посадовця, повідомив, що американські та європейські посадовці говорили з українським урядом про те, чим Україна може пожертвувати заради можливих мирних переговорів з росією для припинення війни.
Деякі з переговорів, які посадовці назвали «делікатними», відбулися минулого місяця під час зустрічі представників групи «Рамштайн», яка включає понад 50 країн, які підтримують Україну, відомої як Контактна група з питань оборони України.
«Я не знаю, для чого це робиться, – додав Зеленський про публікацію. – І у мене дуже неприємне відчуття, що навіть ми, українці, в медіа також підтримуємо цю тематику. Я здивований цим».
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн своєю чергою запевнила, що «Україна суверенна країна і приймає суверенні рішення». Та наголосила, що підтримує Формулу миру, запропоновану Зеленським.
Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
13.11.2025 19:29
Факом по смартфону. Вилазимо з помиральної ями. Нам своє робити13.11.2025 19:09
Справжня криза влади ще попереду12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?12.11.2025 09:39
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА12.11.2025 09:33
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі