​Майк Джонсон заявив про можливі «інновації» в пакеті допомоги Україні - у Білому домі відреагували на це


Речниця Білого дому Карін Жан-П'єр відмовилась вдаватись в деталі щодо «гіпотетичної» можливості того, що Конгрес затвердить інший варіант законопроєкту з допомоги України, а не той, який подав до американського парламенту президент США Джо Байден майже пів року тому.

Законопроєкт Байдена було схвалено Сенатом, однак інша палата американського парламенту - Палата представників - ще не винесла його на голосування, повідомляє Голос Америки.

Жан-П'єр на брифінгу для преси в понеділок поділилась очікуваннями Білого дому, що спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон винесе на голосування законопроєкт, поданий Байденом.

«Ми переконані, що спікер винесе на голосування законопроєкт щодо додаткового фінансування пріоритетів нацбезпеки. Очевидно, це включає і Україну, і гуманітарну допомогу, допомогу Ізраїлю, Індо-Тихоокеанському регіону. Ми вважаємо, що він (законопроєкт) матиме підтримку більшості від обох партій в залі Палати представників».

«Це все, що він має зробити», - сказала Жан-П'єр про Джонсона і підкреслила, що цей законопроєкт вже отримав значну підтримку в Сенаті.

Спікер Палати представників Майк Джонсон в інтерв'ю Fox News в неділю вказав, що Палата представників Конгресу США працює над пакетом допомоги Україні й планує включити туди важливі «інновації», порівняно з законопроєктом, який подав президент США Джо Байден.

Серед важливих інновацій, яких можна очікувати в законопроєкті, Джонсон перелічив можливість конфіскації російських активів, надання допомоги Україні у вигляді позики, а також положення, що сприяють збільшенню експорту енергоресурсів зі США, щоб зменшити надходження для путіна.

«Законопроєкт REPO, як вам відомо, дозволяє використати конфісковані активи російських олігархів, щоб дозволити українцям з ними боротись - це чиста поезія», - сказав Джонсон.

Щодо ідеї надання Україні допомоги у вигляді кредиту Джонсон додав: «Навіть президент Трамп говорив про концепцію кредиту, коли ми... не просто даємо міжнародну допомогу. Ми створюємо формат відносин, коли вони можуть її повернути нам у правильний час».

Карін Жан-П'єр. Фото ReutersКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.