Скаргу Юлії Тимошенко в Європейському суді розглянуть позачергово

20.12.2011. Європейський суд з прав людини ухвалив рішення невідкладно розглянути скаргу Юлії Тимошенко на її утримання під вартою.
 
 
«Суд ухвалив рішення надати пріоритет одному зверненню... зважаючи на серйознiсть висунутих обвинувачень», - йдеться у прес-релізі суду, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».
 
У суді зазначають, що скарга Юлії Тимошенко надійшла 10 серпня цього року.
 
«Вона стверджує, зокрема, що її кримінальне переслідування i затримання були політично мотивовані; що не було юридичного обґрунтування законності її утримання в Київському СIЗО номер 13, i що умови її утримання незадовiльнi, не надається необхідна за її численних проблем зі здоров'ям медична допомога. Вона посилається переважно на статті 3, 5 та 18 Європейської конвенції з прав людини», - повідомили у Європейському суді з прав людини.
 
Також у суді зазначили, що український уряд поінформований про надходження вiдповiдної скарги, при цьому йому було направлено прохання взяти це питання на контроль.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.