У Вашингтоні застрелили двох співробітників посольства Ізраїлю біля Єврейського музею, розташованого навпроти штаб-квартири ФБР
- Подробиці
- Опубліковано 22.05.2025 12:35
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4102

Двох співробітників посольства Ізраїлю застрелили у Вашингтоні. Дипломати загинули внаслідок стрілянини біля Єврейського музею у столиці США. Посол Ізраїлю в ООН назвав напад «актом антисемітського тероризму», повідомляє Польське радіо.
Як передає телеканал ABC, жертвами стрілянини стали чоловік і жінка, пов'язані з посольством Ізраїлю. Цю інформацію підтвердила голова Міністерства внутрішньої безпеки Крісті Ноем. Загиблі були дипломатичною парою, яка планувала весілля в Єрусалимі.
Як повідомила поліція Вашингтона, виконавець нападу кричав пропалестинські гасла. Музей розташований навпроти штаб-квартири ФБР у Вашингтоні. Голова Американського єврейського комітету (AJC) Тед Дойч заявив, що захід у музеї відбувся під егідою його організації.
Фото РАР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.11.2025 11:00
Збито та подавлено 415 цілей противника08.11.2025 10:53
1190 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан та ведучий Андрій Дрозда у воєнному зведенні за 7 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі