Замість соціальної допомоги столична влада передплачує пенсіонерам «Вечірній Київ»
- Подробиці
- Опубліковано 07.02.2012 17:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4473
Столична влада за рахунок бюджетних коштів масово передплачує киянам газету «Вечірній Київ» – активісти Партії регіонів та наближених до неї громадських організацій ходять з такими пропозиціями по домівках столичних пенсіонерів. Як повідомляє прес-служба фракції «УДАР» у Київраді, кошти на передплату беруть з передбачених в міській соціальній програмі «Турбота».
«Такі дії – ні що інше, як відверте використання адмінресурсу. До того ж, влада цинічно порушує закон, витрачаючи кошти не за цільовим призначенням. Адже в той час, коли рівень життя пенсіонерів постійно падає, КМДА замість реального соціального захисту громадян займається власним піаром», – говорить заступник голови фракції «УДАР» Наталія Новак.
Кошти, закладені в програмі «Турбота», передбачені для надання адресної матеріальної допомоги, забезпечення протезами і ортопедичним взуттям інвалідів, виплати допомоги на поховання, санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни та дітей-інвалідів, безкоштовного харчування малозабезпечених тощо.
«В цьому переліку немає передплати на «Вечірній Київ».Та київську владу на чолі з Олександром Поповим це аж ніяк не бентежить – за кошти громади вона готується до виборів. При цьому абсолютно не переймається тим, що передплачуючи нікому не потрібну газету, забирає гроші в тих людей, які потребують реальної соціальної допомоги», – зазначає депутат від «УДАРу».
«Між тим, річна передплата на газету коштує близько 120 гривень. Невже пенсіонерам, які зараз навіть не можуть вийти з будинків через снігові завали та кригу на подвір’ях, потрібна така дорога «читанка» про міфічні досягнення столичних регіоналів?», – запитують в «УДАРі».
Депутати зазначають, що столична влада чинить так не вперше. Торік Олександр Попов також не стидався витрачати кошти міської скарбниці на вітальні білборди в якості «соціальної» реклами.
Фракція «УДАР Віталія Кличка» вже направила запит до Державної фінансової інспекції України щодо перевірки цільового використання коштів міської скарбниці та вимагає від влади звіту про використання грошей, виділених на програму «Турбота». У 2012 році ця сума склала 85, 4 млн. гривень.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі