Тепер у партійних списках виборці побачать багато приємних людей

priemni ludi

 
Гончаренка на МОЗ, Загорія на екологію... інших шановних людей з фракції БПП - теж на симпатичні посади в уряді.


Значить, рабовласницький закон 3700 (закон імені Андрія Богдана) завтра таки видушать з ВР.

Хочу звернути увагу шановної громади на деякі мої міркування.

Після ухвалення закону про зміни у виборчих списках ПІСЛЯ власне виборів, нинішня виборча система - просто ганчірка при вході до Верховної Ради. Тепер вгорі партійного списку виборці будуть бачити лікарів, співаків та інших приємних людей, яких після виборів можна вигнати копняками. А шановні кроти з нижньої частини списку посядуть місця, відповідно до «куплених квитків».

Думаю, що ця ганьба (і переписана під диктовку Порошенка Конституція) ставлять остаточний хрест на проекті нинішньої української республіки.

Проковтнемо це - незчуємось, як нам запропонують цілком змістовний авторитаризм.

Чекаю прямо завтра на вихід кількох членів фракції БПП, яких вважаю порядними людьми.

Дмитро Сіманський, facebook.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.