Деякі штрихи до портрету щодо шизофренічних рішень, прийнятих на з’їзді БПП
- Подробиці
- Опубліковано 30.03.2016 10:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2287
Я це називаю політичною шизофренією, тому що практично на одному аркуші паперу помістилося рішення щодо прохання до ЄНП про можливий вступ, а пунктом нижче – рішення про застосування імперативного мандату. Тобто ми хочемо у Європу, але чихати хотіли на ваші правила.
Чесно кажучи, із неформального спілкування з представниками ЄНП видно, що вони в повному офігіванні.
Є і правові нюанси:
1. Повноваження партії здійснюють на підставі власних статутів, які реєструються МЮ (Міністерством юстиції – ред.). Момент реєстрації і є моментом набуття таких повноважень. Зміни набувають чинності таким же чином.
Першим пунктом рішення пріснопам’ятного з’їзду було саме внесення змін до Статуту БПП «С», з доповненнями повноважень щодо припинення повноваження нардепів на підставі ст.81 КУ (Конституції України - ред). Саме собою, такі зміни не набули чинності на той момент, тому що не пройшли реєстрацію у МЮ.
2. Для прийняття рішення з питань заміщення народних депутатів надається від 1 до 6 днів. ЦВК прийняло рішення в той же день (понеділок ввечері), коли отримало «належно завірені копії» рішень з’їзду. (Покійний Єремєєв до цих пір народний депутат, бо ЦВК не отримало свідоцтво про смерть, Філатов також, бо, напевно, не повідомив, що обраний мером. Це так, для довідки).
3. Такі «копії» не надані Фірсову та Томенку до цих пір, щоб вони не змогли вчасно оскаржити рішення з’їзду до районного суду та до адміністративного суду про заборону ЦВК вчиняти будь-які дії до розгляду справи судом по суті.
4. Все інше ви вчора бачили.
Шулєрство, як воно є.
Віктор Чумак, facebook.com
Також з цієї категорії...

Украину выгонят из Совета Европы?
7 июл. 2011 г.

Останній КОД Наталії Королевської
15 мар. 2012 г.

А ваши политические взгляды совпадают...
1 июн. 2012 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Знешкоджено 52 ворожих БпЛА
25 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
26 июн. 2025 г.
Останні новини
26.06.2025 09:53
Знешкоджено 24 ворожих БпЛА26.06.2025 09:39
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі