Ракетні стрільби і «світове співтовариство»
- Подробиці
- Опубліковано 01.12.2016 15:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1989
А як думає МЗС України, що нам скаже «світове співтовариство», коли ми йому поскаржимось на росію, яка нам погрожує черговим витком збройної агресії через намір провести ракетні стрільби біля Криму?
Ну, ось заявило МЗС України, що скаржитиметься «світовому співтовариству» на росію за ці погрозі, і що далі?
А якщо «світове співтовариство» замість того, щоб почати захищати Україну (для чого у нього вже було чимало змарнованих можливостей), навпаки заявить, що Україні варто виявляти обережність і обачність у відносинах з росією, особливо з огляду на актуальний український досвід вирішення проблем з цією державою? От що тоді? Як і з рішенням РНБОУ від лютого 2014 року ми оприлюднимо інформацію, що «світове співтовариство» нас не підтримало? Чи просто матимемо ще одну підставу мовчки образитися на недостатню підтримку «світового співтовариства?» Чи зрадіємо, що за намір провести навчання нас осмикнула не росія, а «світове співтовариство», і відразу заявимо: ну, раз «світове співтовариство» проти, то ми не стрілятимемо?
Ну, добре, припустимо, що «світове співтовариство» з якогось дива не насварить Україну за провокування росії (ну, раптом, гіпотетично, в «світовому співтоваристві» усі будуть зайняті виборами і Сирією, де росія вже бомбить, і нікому буде зреагувати). І ось - «світове співтовариство» не зреагує або, о, Боже, висловить глибоку стурбованість! От що тоді? Стрілятимемо ракетами, як і планували?
Я розумію, що тренуватися потрібно, що навчання конче необхідні. Але який конкретно вихід бачить українська влада з ситуації з цими навчаннями?
І якщо українська влада ні Крим захищати не захотіла, «щоб росія не напала», ні, тим більше, оголошувати воєнний стан не може, «бо росія нападе», то що ж вона робитиме тоді, коли росія напряму офіційно загрожує, що нападе? Воєнний стан? Мобілізація? Просто відстріляємось - і будь, що буде?
Ось зараз буде дуже показовий момент.
Bohdan Yaremenko, facebook.com
Фото mil.gov.ua
Також з цієї категорії...

Побольше цинизма, людям это нравится
10 июл. 2013 г.

А результат всех порадовал…
2 июл. 2014 г.

Гопничество Путина, или Как признанный...
16 нояб. 2014 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

У США та Європі сотні...
6 апр. 2025 г.

Оперативна інформація щодо ворожої атаки...
6 апр. 2025 г.
Останні новини
06.04.2025 22:00
У Дрогобичі ТЦКашники вчинили масову облаву на водіїв маршруток06.04.2025 21:48
Оперативна інформація щодо ворожої атаки на Київ06.04.2025 19:34
День визволення від здорового глузду06.04.2025 12:43
Збито 13 ракет та 40 ворожих БпЛА06.04.2025 12:35
1330 кацапів подохло минулої доби на українській земліТЦКашники паралізували життя цілого міста. Це сталось у Дрогобичі, що у Львівській області. Там через дії ТЦК зупинився весь громадський транспорт
Коментарі