Нас бояться, і не дарма. Все одно буде по-нашому
- Подробиці
- Опубліковано 01.10.2017 20:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3391
В адміністрації президента кажуть, що завершили «узгодження з партнерами» законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України». Кажуть, що подадуть як невідкладний, і хотітимуть, щоб ми його прийняли за тиждень (!).
Вочевидь, серед партнерів президента, з якими він узгоджує доленосні рішення, немає українського народу. Українська громада, котра самотужки бореться проти російської агресії, не заслуговує, на думку Порошенка, на право бути почутою.
Так вирішити долю країни неможливо! Продовжити історію 21 лютого 2014 року, коли «іноземні партнери» нагинали нас, щоб ми здалися януковичу - не вийде.
У кінцевому підсумку все буде так, як вирішить дух нації, попри жертви і поразки.
Давайте пишатися тим, що для Порошенка та західного світу саме ми, українці, є найбільшою проблемою у припиненні війни на Сході. З росією можна домовитися, з населенням ОРДЛО взагалі не треба й говорити, воно ніколи не мало суб'єктності, а от з нами доведеться воювати.
Зараз воюють, посилено скуповують та обкладають запобіжниками потенційних бунтарів, створюють загони тітушок для придушення внутрішнього спротиву. Нацгвардію, що охороняє тил, озброюють краще за армію, котра воює щодня на передовій. Поліцію годують бюджетними мільярдами так, як не годують нікого. Катів Майдану бережуть і цінують, тримають для майбутніх справ.
Нас бояться, і не дарма.
Все одно буде по-нашому.
Igor Lutsenko, facebook.com
Фото ЕРА
Також з цієї категорії...

Краткие выводы про форум российской...
10 дек. 2018 г.

Рождение президента
20 мая 2019 г.

«Наш», «Прямой» и «1+1» приготовиться?
3 февр. 2021 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 июн. 2025 г.
Чи вдасться Зеленському домовитися про...
17 июн. 2025 г.

G7: тепер G6 плюс 1?...
17 июн. 2025 г.
Останні новини
17.06.2025 12:46
Чи вдасться Зеленському домовитися про постачання зброї?17.06.2025 10:38
Знешкоджено 428 цілейПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан в ефірі разом із ведучою Іриною Узловою обговорив гучні вимоги Зеленського до партнерів
Коментарі