​Неслухняна леді Ю

Чи віддадуть олігархи владу шляхом вільних чесних виборів? - ні. Порошенко не збирається йти з посади, а щодо більшості претендентів олігархи впевнені, що будь-кого з них можуть купити з потрохами. І дійсно, майже немає кандидатів, незалежних від фінансових тузів. А значить, вибори маріонеток олігархів не дадуть жодних змін і країна буде продовжувати загнивати.


Але є кандидат, який незалежний від грошових мішків. Це Юлія Тимошенко. Її незалежність і «неслухняність» бісять олігархів. Саме тому вона стоїть їм кісткою поперек горла. На неї ллють тони чорного піару, розповсюджують відверту брехню, і у цьому їм підспівують, як не дивно, кар`єристи-грантоїди. До речі, гранти надходять від західних меценатів (наприклад, Д. Сороса), які мають свої інтереси в Україні. Я не маю нічого проти грантів, проте така позиція грантоїдів (а вони зосередилися в оточеннях Гриценка і Зеленського) свідчить про некерованість Ю.Тимошенко з боку цих фінансових кіл. Саме завдяки своїй політичній і фінансовій незалежності неслухняна леді Ю чи не єдина, хто може прямо заявляти про свої антикорупційні й антиолігархічні плани. Вона не боїться йти всупереч фінансово-ціновим вимогам МВФ та всупереч позиції Німеччини та Франції щодо шляхів вгамування агресора в Криму і на Донбасі. Юлія Тимошенко, на відміну від інших, прямо каже про зупинення вивозу капіталу з України і повернення грошей олігархів і корупціонерів з офшорних юрисдикцій, хоча це не такий легкий процес. Вона чи не єдина, хто сміливо заявляє про повну трансформацію державно-корупційного устрою. А це не влаштовує тих, хто сподівається продовжувати смоктати з державної годівниці.

І через її неслухняність і рішучу позицію олігархи не дозволяють «демократичним кандидатам» об`єднуватися з Ю.Тимошенко. От ми і чуємо несусвітні весняні діагнози про Ю.Тимошенко від А.Гриценка, який заявляє, що є єдиним кандидатом від опозиції. А за його спиною можна побачити В.Балогу, М. Бродського, інших любих друзів. Займаючи одноосібну позицію, він відсікає відсотки від Ю.Тимошенкo, а отже допомагає ПОПу і танцює під замовлену музику. Сумно.

Ті, хто вірить В.Зеленському, безумовно, знають, що він є повністю фінансово залежним від І.Коломойського і просто за визначенням не може приймати самостійні рішення. Участь «Зе» у виборах, як стало зрозуміло, – це продовження олігархічної війни колишнього власника Приват-банку з Президентом. ПОП заради збереження влади піде на будь-які поступки, які вимагатиме Коломойський. Це не політика, а барижництво.

Обираємо свідому, динамічну, сильну, сучасну людину. Юлія Тимошенко – неслухняна, бо вона слухається не барижників, а чує голос свого народу. 31 березня вона буде чекати нашої підтримки. Її не зламати і не нахилити. І ми повинні не зрадити її.

Володимир Лановий, facebook.com

Фото ba.org.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Один вопрос, который тревожит - Ленд-лиз подписан, время прошло, пушки М три семерки поставлены, а где все остальное?

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.