У Януковича розглядають питання лікування Тимошенко за кордоном
- Подробиці
- Опубліковано 19.06.2013 15:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7387
Питання надання Юлії Тимошенко медичної допомоги за кордоном розглядається, як запевнив президент Янукович під час зустрічі з головами фракцій в середу, 19 червня. Про це повідомив журналістам голова Політради «Батьківщини», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк по завершенні зустрічі, повідомляє сайт «Батьківщина».
Арсеній Яценюк наголосив, що Янукович дав відповідь на декілька питань: «Почну з основного, що стосується членства України в ЄС та звільнення Юлії Тимошенко. Він задекларував, що курс України на ЄС є незмінним».
«Я його ще раз перепитав, яке рішення буде прийняте для того, щоб Юлія Тимошенко була на свободі і яким чином президент вплине на те, щоб Тимошенко дали можливість виїхати негайно за кордон для того, щоб провести операцію», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».
Арсеній Яценюк повідомив, що президент відповів: «Ми в процесі перемовин. Ми передали пакет пропозицій нашим партнерам із Заходу. Ніхто не сказав «ні». Для виконання гуманітарної місії, можливо, треба змінити законодавство».
«Вважаю, що є всі підстави говорити про те, що питання по наданню можливості Юлії Тимошенко отримати належну медичну допомогу за кордоном розглядається, і він про це зазначив», - сказав Арсеній Яценюк.
Також з цієї категорії...

В Одесі з’явилася «соціальна реклама»...
4 дек. 2012 г.

Ой, не тех свиней считать...
20 февр. 2013 г.

Семен Семенченко: Иловайск. Помощь не...
27 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

Без ЦАРЯ в голове
3 июн. 2012 г.

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Трамп запроваджує масштабну заборону на...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі