В Израиле в одной из древних синагог нашли мозаичное изображение Самсона

samson

 
Ученым удалось обнаружить фрагменты украшенного мозаикой пола синагоги. На одном видно изображение Самсона, а на втором - две девушки и надпись о том, что добрые дела вознаграждаются. Находка была сделана на территории, где располагалось поселение Хуккок, упоминавшееся в Библии. Раскопки проводятся на расстоянии около 5 километров от Мигдаль-ха-Эмека.


По словам ученых, мозаика выполнена из высококачественных материалов. Для синагог того периода это было достаточно большой редкостью. Это также указывает на то, что в указанный временной промежуток Хуккок был обеспеченным поселением.

Археологические находки в Израиле происходят довольно часто. Например, в мае 2012 года израильские археологи обнаружили уникальную коллекцию золотых украшений. Клад был обнаружен во время раскопок недалеко от современного города Тель-Мегиддо, сообщает CNL-NEWS.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 13 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.