У Венесуелі вбиті переможниця конкурсу краси та її чоловік
- Подробиці
- Опубліковано 07.01.2014 17:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10757
Як повідомляють місцеві телеканали, трагедія сталася на шосе між містами Пуерто-Кабельо і Валенсія, на якому автомобіль сім'ї зупинився в результаті поломки. Поліція виявила машину на узбіччі дороги з двома жертвами нападу і пораненою дівчинкою, яку терміново доставили в найближчу лікарню. Її життя поза небезпекою.
Обставини загибелі 29-річної Моніки Спір та її чоловіка вказують, що вони стали жертвами бандитського нападу. Схоже, що хтось із них спробував чинити опір, після чого невідомі відкрили по подружжю вогонь.
Сім'я Моніки Спір перебувала у Венесуелі у відпустці. Колишня "Міс Венесуела" в останні роки проживала в США, де працювала на іспаномовному телеканалі "Телемундо".
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.12.2025 20:52
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 15 грудня


Коментарі