​Екс-дружина засновника Amazon МакКензі Безос стала найбагатшою жінкою у США

За версією журналу Forbes колишня дружина засновника компанії Amazon Джеффа Безоса зайняла перше місце у рейтингу найбагатших жінок США. Її багатство оцінюється у 62,3 мільярда доларів.


Акції Amazon зросли на 10% за період з 2 по 9 липня. Таким чином, статки засновника та генерального директора компанії Джеффа Безоса за тиждень збільшились на 16,2 мільярда доларів та сягнули 188,2 мільярда доларів. Він залишається найбагатшою людиною на планеті, збільшивши розрив між собою та другою найбагатшою людиною у світі Біллом Гейтсем, статки якого оцінюються в 110,7 мільярда доларів, повідомляє «Голос Америки».

МакКензі Безос, яка колись працювала в Amazon, отримала при розлученні з Безосом минулого липня з 25% акцій Amazon, тоді вартістю 36 мільярдів доларів. Відтоді її статки майже подвоїлися, коли пандемія порушила сферу традиційної роздрібної торгівлі. Від початку пандемії статки МакКензі Безос перевищили багатство спадкоємиці компанії Walmart Еліс Волтон, яка раніше була найбагатшою жінкою в США.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.