​Мандрівники першої приватної команди МКС сплатять по 55 млн доларів за перебування на космічній станції протягом 8 днів

У січні наступного року планується запуск першої приватної команди астронавтів у космос. Щоб провести близько восьми днів на борту Міжнародної космічної станції, кожен із учасників сплатить 55 мільйонів доларів, повідомляє «Голос Америки».


Капсула SpaceX «Дракон» доставить трьох подорожуючих: американця Леррі Коннора, канадця Марка Петі та ізраїльтянина Ейтана Стіббе до МКС. Командувати екіпажом буде колишній астронавт НАСА Майкл Лопес-Алегрія.

Лопес-Алергія зараз керує г‘юстонською компанією Axiom Space, яка організовує подорож.

Мандрівники мають пройти медичну комісію НАСА, а також 15-денне тренування. 70-річний Коннор стане другою за віком особою, яка будь-коли побувала в космосі, після Джона Гленна, який здійснив політ в 1998 році у віці 77 років.

У компанії Axiom заявили, що всі троє подорожуючих проводитимуть у космосі наукові дослідження для дослідних установ своїх країн.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.