​Мандрівники першої приватної команди МКС сплатять по 55 млн доларів за перебування на космічній станції протягом 8 днів

У січні наступного року планується запуск першої приватної команди астронавтів у космос. Щоб провести близько восьми днів на борту Міжнародної космічної станції, кожен із учасників сплатить 55 мільйонів доларів, повідомляє «Голос Америки».


Капсула SpaceX «Дракон» доставить трьох подорожуючих: американця Леррі Коннора, канадця Марка Петі та ізраїльтянина Ейтана Стіббе до МКС. Командувати екіпажом буде колишній астронавт НАСА Майкл Лопес-Алегрія.

Лопес-Алергія зараз керує г‘юстонською компанією Axiom Space, яка організовує подорож.

Мандрівники мають пройти медичну комісію НАСА, а також 15-денне тренування. 70-річний Коннор стане другою за віком особою, яка будь-коли побувала в космосі, після Джона Гленна, який здійснив політ в 1998 році у віці 77 років.

У компанії Axiom заявили, що всі троє подорожуючих проводитимуть у космосі наукові дослідження для дослідних установ своїх країн.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.