В.О. гендиректора ДТРК «Крим» таки пішов керувати двірниками
- Подробиці
- Опубліковано 02.07.2012 12:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3049
Медіа-профспілка застерігає керівництво Державного комітету телебачення і радіомовлення України від повторення помилки і вимагає проведення відкритого для громадськості конкурсу на заміщення вакантної посади гендиректора ДТРК «Крим», а також інших вакантних посад керівного складу державних телерадіокомпаній. На жаль, сьогодні на офіційному сайті Держкомтелерадіо України не міститься жодної інформації про вакантні посади на державному телебаченні.
Нагадаємо, що за результатами власної перевірки 12 червня НМПУ заявила про вимогу негайної відставки в.о. генерального директора ДТРК "Крим" Валерія Гуменюка у зв'язку з його повною невідповідністю займаній посаді, запровадженням цензури та поліцейських методів керування творчим колективом.
«Ми обурені фактом застосування політичної цензури щодо програми кримсько-татарською мовою «Хаберлер» і наступної цинічної брехні щодо мотивів її зняття з ефіру, - йшлося в заяві НМПУ, - Як з'ясував Комітет НМПУ, ніяких технічних негараздів з програмою не існувало, вона була вчасно підготовлена до ефіру і єдиною причиною її зняття з ефіру була відсутність позитивного сюжету про діяльність глави держави».
Валерій Гуменюк проявив себе не тільки як цензор, а й як фахівець з досить специфічними уявленнями про методи керування творчим колективом. У квітні 2012 року за його розпорядженням усім працівникам телекомпанії були присвоєні персональні номери, як у в'язниці чи в армії. Проходячи повз охорону, журналісти повинні кожного разу називати свій номер, а не прізвище.
Відсутність досвіду керування телебаченням та відсутність відповідної вищої освіти у пана Гуменюка суперечила кваліфікаційним вимогам до посади генерального директора державної телекомпанії, повідомляє прес-служба Медіа-профспілки.
Також з цієї категорії...

Сергій Власенко з подивом дізнався...
15 янв. 2014 г.

Прокуратура продовжує збір доказів у...
11 февр. 2016 г.

Завершено розслідування відносно екс-голови правління...
15 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...

Збито та подавлено 121 ворожий...
5 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
6 сент. 2025 г.

960 кацапів подохло минулої доби...
6 сент. 2025 г.
Останні новини
06.09.2025 10:40
Збито та подавлено 68 ворожих БпЛА06.09.2025 10:29
960 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.09.2025 12:26
Збито та подавлено 121 ворожий БпЛА05.09.2025 12:09
810 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі