Нове відео з палати Юлії Тимошенко – чергова провокація влади

video timoshenko

 
Сьогодні в мережу Інтернет було вкинуто провокаційний та змонтований відеоролик, на якому у лікарняній палаті, де відбуваються фізіотерапевтичні процедури, нібито Юлія Тимошенко займається фізкультурою, повідомляє byut.com.ua.


Про можливість таких брудних провокацій захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко попереджав ще декілька тижнів тому. Суть цієї провокації, за задумом українських послідовників Геббельса, проста: змонтувати реальні та постановочні кадри, змішати брехню та правду.

Водночас постає закономірне питання до керівників пенітенціарної системи: звідки взялися кадри із лікарняної палати та нібито з фізіотерапевтичного кабінету, адже за вашим твердженням ніяких записів у лікарні, тим більше при проведенні лікувальних дій, не проводиться? Відповідь на це питання проста: нам, всьому суспільству, в черговий раз збрехали. Як брехали і тоді, коли запевняли, що відсутнє відео з побиттям Юлії Тимошенко, коли її примусово перевозили до лікарні. Напевне влада на чолі з Віктором Януковичем зрозуміла, що таке знущання страхоподібних чоловіків над тендітною жінкою до болі нагадує кадри з есесівських концентраційних таборів.

Ми звертаємо увагу світової демократичної спільноти на неприпустимості встановлення цілодобового відеоспостереження за Юлією Тимошенко, на аморальності та протизаконності таких дій. За особистою вказівкою Віктора Януковича цілодобові відеокамери встановлені не лише в лікарняній палаті лідера опозиції, але й у туалетній та душовій кімнаті, а кадри з них оприлюднюються у мережі Інтернет та на телебаченні.

Таким чином, Янукович перейшов не лише межу закону, а й будь-які норми моралі та етики, за якими певні особливості приватного життя політиків перебували за межею публічної уваги, та легітимізував адекватні дії опонентів щодо публікацій фактів з його особистого життя.

Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу, виявити авторів провокації та притягти їх до відповідальності, ми вимагаємо припинити тортури над Юлією Тимошенко, демонтувати відеоспостереження.

Поза сумнівом, Юлія Тимошенко буде на свободі, і тоді заслужене покарання понесуть усі, хто сьогодні організовує знущання над нею, над іншими тисячами українців, що потерпають сьогодні від влади Януковича.

Провокаційне відео, на якому не видно навіть обличчя жінки, схожої на ТимошенкоКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.