Сергій Власенко подає позов до ВАСУ у зв’язку з новими обставинами незаконного позбавлення його депутатського мандата

vasu vlasenko

 
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко звернеться до Вищого адміністративного суду з новими обставинами щодо перегляду справи про дострокове припинення його депутатських повноважень і незаконного позбавлення депутатського мандата.


Про це він заявив сьогодні на засіданні Тимчасової слідчої комісії з розслідування можливих фальсифікацій на виборах Верховної Ради й законності позбавлення його мандата.

За його словами, відповідний позов до ВАСУ буде подано ним вже сьогодні.

Власенко пояснив, що такими нововиявленими обставинами є те, що після припинення його повноважень і відповідного рішення суду він брав участь, не будучи депутатом і адвокатом, у судових справах, зокрема у кримінальній справі про вбивство депутата Верховної Ради 2 скликання Євгена Щербаня у 1996 році.

"Тобто відсутність у мене посвідчення адвокатського й відсутність у мене депутатського посвідчення, але моя участь у цьому судовому засіданні безперечно свідчить про те, що я не здійснював і не здійснюю адвокатської діяльності, а дію на інших правових підставах у цьому судовому засіданні", - наголосив він.

Власенко спрогнозував, що суд відмовить йому в перегляді цієї справи, але запевнив, що має намір задіяти всі можливі юридичні механізми для того, щоб продемонструвати відсутність правових підстав для позбавлення його мандата.

«Оскільки це політичне замовлення, то рішення буде негативне, але я хочу пройти всі можливі і неможливі юридичні процедури в Україні для того, щоб показати Європейському суду всю абсурдність ситуації, яка склалася навколо позбавлення мене депутатського мандата», - підкреслив Власенко.

Крім цього, він повідомив, що у вівторок направив до Європейського суду з прав людини доповнення до матеріалів скарги у справі про позбавлення депутатського мандата.

Власенко зазначив, що з 7 травня повинна початися комунікація суду з Кабінетом міністрів.

«Це дуже швидкий термін і я сподіваюсь, що протягом кількох місяців буде рішення Європейського суду», - повідомив він.

Окрім того ТСК ухвалила рішення запросити на своє наступне засідання суддю Печерського суду Родіона Кірєєва.

Як пояснив Сергій Власенко, суддя Кірєєв має бути допитаний ТСК, оскільки під час розгляду газової справи у Печерському суді Власенко неодноразово звертався до Кірєєва з проханням додатково встановити його статус захисника, наголошуючи на тому, що він виступає не як адвокат Юлії Тимошенко, а як захисник – фахівець у галузі права та народний депутат України.

Окрім Кірєєва, ТСК має намір запросити на засідання заступника голови Вищої ради юстиції Лідію Ізовітову та голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України Валентина Загарію.

Також Тимчасова слідча комісія запросила на своє засідання Арсенія Яценюка в якості захисника Сергія Власенка, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.