Перші кроки диктатури: українським військовим можуть дозволити вимикати зв'язок

mob zvyazok

 
Влада всі останні роки тільки й запроваджує закони, що обмежують права громадян. Наразі на українців чекає ще один сюрприз: держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації підготувала поправки до закону «Про радіочастотний ресурс», згідно яких генштабу Збройних сил України можуть дозволити тимчасово обмежувати роботу передавачів бездротового зв'язку комерційних операторів в мирний час.


Згідно запропонованого законопроекту, зв'язок можуть відключати при проведенні «особливо важливих спеціальних робіт і заходів». До них відомство віднесло випробування нових зразків озброєння, запуск літальних апаратів, антитерористичні операції, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальні операції, а також заходи щодо забезпечення урядовим зв'язком вищих посадових осіб держави.

Коли і за яких обставин цей законопроект буде винесено на обговорення, допоки невідомо. Але те, що представники влади, як завжди, вкладають у законопроекти розмиті поняття, що дозволяє використовувати закон у вільному трактуванні, вже викликало невдоволення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.