На об’єкти Міноборони під Києвом стягуються внутрішні війська
- Подробиці
- Опубліковано 16.02.2014 14:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3791
На даний момент на об’єднаному збірному пункті Міністерства оборони в Київській області одночасно перебуває до 600 військовослужбовців. Про це поінформував голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, народний депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».
«Сьогодні влада заявляє, що налаштована лише на мирне врегулювання ситуації в Україні, але в той же час своїми діями суперечить своїм же словам. Тоді виникає питання: для чого влада стягує резерви внутрішніх військ у столицю», - підкреслив народний депутат.
Водночас він розповів, що військовослужбовці, які зараз знаходяться на об’єднаному збірному пункті Міноборони, прибули з Шостки, Дніпропетровська та Сімферополя, і досі не були задіяні на Майдані.
«Попри заяви Міністра оборони про те, що армія не бере участі у протистояннях на Майдані, об’єкти Міноборони, такі як будинок офіцерів, а сьогодні вже й об’єднаний збірний пункт Київської області, використовуються для розташування внутрішніх військ. Тож виникає питання, на яких підставах і хто давав наказ чи розпорядження на розміщення внутрішніх військ на об’єктах Міністерства оборони», - наголосив Віктор Чумак.
Також з цієї категорії...

Влада продовжує психологічний тиск на...
28 дек. 2013 г.

Коррупция – непобедима. Доказано Бориспольской...
17 июн. 2015 г.

За грабіж перехожого чоловіки проведуть...
1 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
19 авг. 2025 г.

890 москалів подохло минулої доби...
19 авг. 2025 г.
Останні новини
19.08.2025 10:35
Збито-подавлено 236 цілей противника19.08.2025 08:59
890 москалів подохло минулої доби на українській землі18.08.2025 10:15
Збито 88 ворожих БпЛА18.08.2025 10:07
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі