​СБУ викрила корупційну схему митників в Одеському міжнародному аеропорту

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою блокували схему систематичного отримання хабарів працівниками митниці в Одеському міжнародному аеропорту. Правоохоронці встановили, що митники обклали «даниною» приватних підприємців, які експортували та імпортували товари через аеропорт.


Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, передають «Конфлікти і закони».

Співробітники спецслужби з’ясували, що «такса» за нескладання службовцями адмінпротоколів становила від 50 до 100 доларів США за кожне багажне місце. За попередньою інформацією, за зміну митники «заробляли» до ста тисяч гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України, оперативники СБ України задокументували декілька епізодів одержання хабарів митниками в Одеському міжнародному аеропорту. Правоохоронці затримали одного з працівників митниці на робочому місці під час отримання тисячі гривень від комерсанта за безперешкодне вивезення цигарок та м’ясних виробів.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності інших митників, задіяних у корупційній схемі.

Фото прес-центру СБ України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.