Діям посадовців, які переслідували громадських активістів, буде надана правова оцінка
- Подробиці
- Опубліковано 04.03.2014 20:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3365
Прокуратурою міста Києва на виконання доручення виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького розпочато перевірку законності дій посадових осіб, які ініціювали притягнення громадських активістів до адміністративної відповідальності за їхню участь в мирних акціях протесту.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
У ході перевірки, зокрема, буде здійснено ґрунтовний аналіз усіх справ цієї категорії та підготовлено висновки щодо законності прийнятих рішень.
Окрема увага приділятиметься законності затримання активістів, у тому числі учасників Автомайданів, наявності обґрунтованих доказів вчинення ними адмінпорушень, на підставі яких працівниками ДАІ складалися відповідні протоколи, а також законності судових рішень у цих справах.
Крім того, згідно з дорученням в.о. Генерального прокурора, столична прокуратура вживатиме усіх необхідних заходів, спрямованих на звільнення громадян від адміністративної відповідальності за порушення, що пов’язані з мирними акціями протесту.
Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України», ухваленого Верховною Радою 21 лютого 2014 року, особи, які були учасниками масових акцій протесту, підлягають звільненню від адміністративної відповідальності за будь-які адміністративні правопорушення, за умови, що ці правопорушення пов’язані з масовими акціями протесту.
Також з цієї категорії...

Футболки з «непристойним зображенням» стали...
23 авг. 2013 г.

Затриманим на хабарництві посадовцям Національної...
16 янв. 2016 г.

Шокін звільнив свого заступника Сакварелідзе...
29 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі