Кличко: Хто дав міліції вказівку не втручатися, коли сепаратисти напали на мирних одеситів?

klichko odessa

 
За масові заворушення в Одесі, які призвели до близько 40 жертв та безладів у місті, більшу частину відповідальності несе керівництво місцевої міліції. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко, повідомляють «Конфлікти і закони».


«За страшні події в Одесі відповідальність перш за все - на правоохоронцях. Адже всі були попереджені про можливі провокації. Всі знали, що в південні області України звозять людей для участі в антиукраїнських акціях. І цього не те що не упередили, а, навіть, коли почалася бійня, міліція спостерігала за цим, - підкреслив Кличко. - Я вважаю, мають бути негайні кадрові висновки щодо міліцейського керівництва. Як на рівні області, так і на рівні міністерства», - наголосив лідер «УДАРу».

Він підкреслив, що серед загиблих сепаратистів, за попередніми даними, - жодного одесита. А більшість з них навіть не громадяни України. «Як ці озброєні люди потрапили та кілька днів жили в Одесі? Та хто дав міліції вказівку не втручатися, коли сепаратисти напали на мирних одеситів, які йшли з українськими прапорами?» - зазначив Віталій Кличко.Коментарі

  +0 #1 Андрей 3 мая 2014 г., 03:39:44
Как так,что милиция стала фактически на сторону террористов, кто за это ответит.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.