Прокуратура вимагає покарати посадовця будівельної компанії, який наражав на небезпеку своїх працівників
- Подробиці
- Опубліковано 12.05.2014 10:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2541
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Встановлено, що несумлінний посадовець, який відповідав за дотримання правил безпеки на цьому будівництві, допустив численні порушення вимог закону України про охорону праці. І таким чином створював загрозу не лише здоров’ю працівників компанії, а і їхньому життю.
Відомості про вчинення кримінального правопорушення було внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
За результатами розслідування матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду для розгляду по суті.
Слід зауважити, що лише упродовж першого кварталу поточного року на підприємствах, установах та організаціях міста Києва сталося 10 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. Постраждало 13 працівників, п’ятеро з яких загинуло.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі