В Україні введуть кримінальну відповідальність для «злодіїв в законі»
- Подробиці
- Опубліковано 05.11.2014 18:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9676
Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України схвалено проект Закону України «Про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності для «злодіїв в законі»)». Документ розроблений Міністерством внутрішніх справ і найближчим часом буде внесений на розгляд до Верховної Ради України.
Про це повідомляє прес-служба МВС України, передають «Конфлікти і закони».
Проектом запропоновано встановити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років для осіб, які займають вище становище в злочинній ієрархії, так званих «злодіїв в законі». За обтяжуючих обставин належність до такої категорії каратиметься позбавленням волі на строк до п’ятнадцяти років, або довічним ув’язненням.
Необхідність прийняття цього Закону вже давно стоїть на порядку денному, особливо зважаючи на досвід інших країн пострадянського простору в боротьбі з цим явищем.
Майже десять років тому аналогічний закон прийнято в Грузії. Таким же шляхом пішли в Російській Федерації та Молдові, де лише сам факт наявності статусу «злодія в законі» є злочином.
Фахівці сподіваються, що після прийняття і в нашій державі такого ж Закону «злодії в законі» з інших країн не будуть шукати притулку в Україні, а правоохоронні органи матимуть додатковий дієвий інструмент для боротьби з такими проявами організованої злочинності.
Також з цієї категорії...

МОЗ пропонує лікувати українців горілкою
9 окт. 2013 г.

Закриттю телеканалу ТВА у Чернівцях...
24 окт. 2013 г.

Ватажку терористів Ігорю Плотницькому повідомлено...
6 июл. 2016 г.
Набираючі популярність...

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі