Командира беркутні, що знущався над Гаврилюком під час Майдану, судитимуть
- Подробиці
- Опубліковано 28.07.2015 15:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2313
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Зазначеному правоохоронцю повідомлено про підозру у тому, що 22 січня 2014 року під час мирних акцій протесту у центральній частині м. Києва він, перевищуючи владу, вчинив насильницькі дії відносно затриманого учасника акцій М. Гаврилюка, що ображали особисту гідність останнього, зокрема, із застосуванням фізичної сили змусив оголеного затриманого тримати льодоруб та забезпечив можливість присутнім особам здійснювати його фото- відео-зйомку із цим льодорубом, чим заподіяно істотної шкоди правам та інтересам потерпілого та підірвано авторитет правоохоронних і загалом державних органів.
27 липня 2015 року обвинувальний акт у зазначеному провадженні спрямовано для розгляду до Печерського районного суду м. Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі