На Київщині злочинці проведуть 7 років у в’язниці за вчинення розбійного нападу на АЗС
- Подробиці
- Опубліковано 17.11.2015 18:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2352
Вишгородський районний суд Київської області підтримав позицію прокуратури та засудив двох молодиків до 7 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна за розбій. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Установлено, що раніше неодноразово судимі зловмисники вирішили вчинити розбій на АЗС, що в с. Лютяж Вишгородського району.
Для реалізації злочинної мети один чоловік взяв бейсбольну биту, а другий – металевий ключ. Погрожуючи працівникам АЗС розправою, зловмисники викрали гроші з касового апарату. Після чого зникли з місця події.
Дії злочинців кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).
Прокуратура Вишгородського району Київської області звернулась до суду з вимогою позбавити зловмисників волі строком на 7 років з конфіскацією всього належного їм майна в дохід держави, яку суд задовольнив у повному обсязі.
Також з цієї категорії...

янукович–тиран, мечтающий о Гаагском трибунале...
11 янв. 2014 г.

Карпунцов: Справа не у судді,...
25 февр. 2015 г.

Органами прокуратури повідомлено про підозру...
20 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі