Двох посадовців затримано на хабарі у 50 тис. доларів США
- Подробиці
- Опубліковано 19.12.2015 11:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2596
Працівниками прокуратури Київської області спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України затримано податківця та співробітника Фастівського відділення поліції Васильківського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області за фактом вимагання у представника суб’єкта господарювання надання неправомірної вигоди у сумі 50 000 доларів США (понад 1 млн грн) за припинення кримінального переслідування та безперешкодне ведення господарської діяльності.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Злочинців затримано під час передачі вказаних грошей за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.
На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
За скоєне кримінальне правопорушення злодіям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.
Досудове розслідування наразі триває.
Також з цієї категорії...

Прокуратура вимагає покарати чиновників КМДА,...
2 июн. 2014 г.

Опубліковані докази катування співробітниками СБУ...
1 мар. 2016 г.

На екс-заступника Боярського міського голови...
20 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі