Волинські депутати перевірять діяльність військового прокурора Матіоса
- Подробиці
- Опубліковано 30.01.2016 21:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3052
Про це Ігор Гузь заявив вчора під час брифінгу у Верховній Раді України, повідомляє volyninfo.com.
«Я вважаю, що це знущання треба припинити. І це знущання виходить не з Володимир-Волинська чи з Луцька, чи Волинської області, а, на превеликий жаль, тут, з міста Києва», – наголосив нардеп.
Ігор Гузь переконаний, що всі народні депутати, яких є від Волинської області п’ятеро, підпишуться.
«Треба розібратись про те, хто винний з керівництва української армії в тому, що нашу бригаду кидали в саме пекло, не даючи озброєння, не даючи ефективного керування і т. і., а потім звинувачували їх у всіх гріхах на фронті», – заявив Гузь.
Нардеп зазначив, що вони будуть вимагати розслідування діяльності пана Матіоса, який знущається над 51-ою (14-ою) бригадою.
«Ми будемо вимагати припинення переслідування простих бійців. Дивіться, скільки часу пройшло уже з подій Іловайська, і не тільки, а до цього часу тривають суди, і хлопців намагаються примусити й принизити по суті за те, що вони трималися своєї позиції», – зазначив Гузь.
Також депутат вважає, що треба розслідувати і те, куди подівся колишній керівник бригади – Павло Пивоваренко.
«Я оголошую тут, в стінах парламенту, ми, депутати від Волині, будемо намагатися і, я переконаний, повернемо славне ім’я нашої 51-ої (14-ої) бригади», – підреслив Ігор Гузь.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.11.2025 11:35
Збито та подавлено 72 ворожих БпЛА26.11.2025 11:29
980 москалів подохло минулої доби на українській землі25.11.2025 14:31
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.11.2025 14:26
Збито та подавлено 452 цілі противникаВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 листопада


Коментарі