Інспектор ДАІ відповідатиме у суді за одержання 31 тис. гривень хабара
- Подробиці
- Опубліковано 03.02.2016 09:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1647
Прокуратурою міста Києва затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом одержання неправомірної вигоди старшим інспектором відділу ДАІ з обслуговування Деснянського району ГУМВС України в місті Києві.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Встановлено, що капітан міліції підбурював громадянина до надання неправомірної вигоди судді за непритягнення до адміністративної відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння.
Правоохоронця було затримано в ході спільної операції прокуратури столиці та управління внутрішньої безпеки в м. Києві Департаменту внутрішньої безпеки МВС України під час одержання 31 тисячі гривень.
Інспектору повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 368, ч. 4 ст. 27, ч.3 ст. 369 КК України.
Наразі обвинувальний акт скеровано до Деснянського райсуду для розгляду по суді.
Також з цієї категорії...

Військова прокуратура почала спеціальне досудове...
8 окт. 2016 г.

Верховна Рада підтримала подання ГПУ...
22 мар. 2018 г.

Підозрюваного у незаконному переправленні моряків...
24 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Власть должна бояться народа?
17 янв. 2012 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі