Колишньому учаснику ТОВ «Русава-К» повідомлено про підозру
- Подробиці
- Опубліковано 05.04.2016 08:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1851
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Після смерті М. Паславського з’явились нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ «Русава-К». Внаслідок таких незаконних дій було виведено зі складу засновників товариства власника 3% акцій та компанію-засновницю, представником якої був Марк Паславський.
За цим фактом внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України (підроблення документів).
Окрім цього, за результатами проведення судово-технічної експертизи встановлено, що договір купівлі-продажу щодо продажу частки статутного капіталу ТОВ «Русава-К» виготовлений та підписаний вже після загибелі М. Паславського.
Враховуючи це, прокуратурою Київської області внесено відомості до ЄРДР за фактом протиправного заволодіння майном підприємства, у тому числі частками їх засновників, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів та печаток підприємства, що заподіяло велику шкоду, яка у 500 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тобто кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 КК України.
Ця історія набула широкого розголосу в засобах масової інформації, як типовий приклад рейдерського захоплення підприємства.
У ході досудового розслідування допитано ряд свідків, проведено обшук та встановлено місцезнаходження майна, яке належало ТОВ «Русава-К», проведено огляд реєстраційної справи товариства, отримано інформацію від операторів мобільного зв’язку, за результатами якої встановлено, що Марк Паславський не виїжджав з зони проведення АТО.
На даний час колишньому учаснику ТОВ «Русава-К» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства) та оголошено у міжнародний розшук.
Досудове розслідування триває та вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження підозрюваного та притягнення його до відповідальності.
Також з цієї категорії...

ГПУ повторно звернулась до суду...
18 мая 2014 г.

Круговая порука наглости - как...
25 нояб. 2016 г.

На справі Крисіна судом надана...
25 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

На Заході говорять про ще...
24 апр. 2025 г.

Збито 48 ракет та 64...
24 апр. 2025 г.

Україна героїчно захищається і не...
24 апр. 2025 г.
Останні новини
24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?24.04.2025 10:29
Збито 48 ракет та 64 ворожі БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі