Під час обшуків у банку «Хрещатик» вилучено матеріали, які підтверджують злочинну діяльність фінустанови
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2016 13:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1714
Управлінням нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами привласнення державних коштів, фіктивного підприємництва та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великому розмірі за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209 КК України.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Досудовим розслідуванням встановлено, що група підприємств з ознаками фіктивності безпідставно, на основі підроблених документів, отримала кредити в ПАТ «КБ «Хрещатик» на суму понад 40 млн доларів США.
У подальшому частина вказаних грошових коштів через фіктивні підконтрольні підприємства були спрямовані на погашення заборгованості за їхніми кредитними договорами з метою виведення з-під застави високоліквідного майна іпотекодавців.
При цьому зазначені операції з погашення кредиторської заборгованості та виведення іпотечного майна з-під застави було проведено працівниками ПАТ «КБ «Хрещатик» за один день.
Такі дії службових осіб банку призвели до суттєвого порушення нормативно-правових актів Національного банку України, у зв’язку з чим Правлінням НБУ 05.04.2016 віднесено банк до категорії неплатоспроможних.
Вказане кримінальне провадження розслідується слідчими органів Національної поліції.
31.05.2016 на підставі ухвал суду слідчими проведено обшуки у приміщеннях ПАТ «КБ «Хрещатик», у ході яких виявлено та вилучено документи та матеріальні носії інформації, які підтверджують злочинну діяльність.
На даний час досудове розслідування триває.
Також з цієї категорії...

У Чернігові оперативники накрили наркопритон
23 сент. 2014 г.

За участі прокуратури попереджено незаконне...
12 авг. 2015 г.

На Київщині у державну власність...
25 сент. 2015 г.
Набираючі популярність...

Глава МЗС Туреччини обговорив з...
3 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
4 июн. 2025 г.

1020 кацапів подохло минулої доби...
4 июн. 2025 г.
Останні новини
04.06.2025 12:48
Про потенційну відповідь рф на атаки по аеродромах04.06.2025 12:25
Знешкоджено 61 ворожий БпЛА04.06.2025 11:52
1020 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі