Генпрокуратурою вжито заходи з протидії діяльності підприємств «конвертаційно-транзитної групи»
- Подробиці
- Опубліковано 01.09.2016 12:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2282
Генеральною прокуратурою України скоординовано спільні заходи правоохоронних органів по протидії діяльності підприємств «конвертаційно-транзитної групи» на території Київської та Дніпропетровської областей. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Завдяки вжитим заходам викрито та задокументовано діяльність організованої групи осіб з міжрегіональними зв’язками, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, шляхом документального оформлення придбання товарів (соя, кукурудза, пшениця, рапс, насіння) за завищеними цінами з метою заявлення відшкодування сум податку на додану вартість. Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 212 ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК України.
У ході проведення обшуків офісних приміщень, автомобілів, квартир було виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності та печатки підприємств «конвертаційно-транзитної групи», комп’ютерна техніка, чорнові записи, не обліковані грошові кошти у сумі понад 3,5 млн грн.
З метою забезпечення відшкодування завданої шкоди та надходження коштів до бюджету накладено арешт на грошові кошти підприємств вказаної злочинної групи, які перебувають на банківських рахунках у банківських установах. Також до суду подано клопотання про арешт грошових коштів, виявлених під час проведення обшуків офісних приміщень.
Наразі слідчі дії тривають, встановлюються нові факти безпідставного формування податкового кредиту.
Також з цієї категорії...

Сам о себе не позаботишься,...
3 апр. 2010 г.

У 2010 році кожні 40...
21 нояб. 2011 г.

Колишнього нацгвардійця, який незаконно перевозив...
25 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Київські оперативники затримали молодика, який...
9 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 авг. 2025 г.

950 кацапів подохло минулої доби...
10 авг. 2025 г.
Останні новини
10.08.2025 10:40
Сенс мирних переговорів на Алясці - в обміні територіями10.08.2025 10:30
Збито-подавлено 70 ворожих БпЛА10.08.2025 10:24
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі