Прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом спроби захоплення товариства та хід його розслідування взято на контроль
- Подробиці
- Опубліковано 05.09.2016 10:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1433
Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, установлено, що вчора група невідомих осіб у кількості близько 100 чоловік із застосуванням палиць, пристроїв для відстрілу гумових куль та рушниць почала ламати паркан і в’їзні ворота товариства в с. Крюківщина Києво-Святошинського району, намагаючись таким чином захопити вказану територію.
Співробітники охорони товариства почали чинити опір нападникам, пролунало близько 2-4 пострілів.
Після вказаного протистояння на території, прилеглій даному товариству, було виявлено труп чоловіка із вогнепальними пораненням в області грудей.
Проведено огляд місця події, вилучено речові докази, відпрацьовується близько 80 співробітників охорони товариства.
За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 ( хуліганство) КК України та ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.
Досудове розслідування перебуває на контролі прокуратури.
Також з цієї категорії...

У Бучі влада хоче «з...
25 июл. 2013 г.

ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих...
14 мар. 2016 г.

НАБУ і ГПУ не будуть...
4 апр. 2016 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі