З початку року за втручання прокуратури столиці виплачено майже 140 млн гривень заборгованої зарплати

prok riev new

 
За сприяння прокуратури міста Києва у поточному році виплачено майже 140 млн гривень заборгованості із заробітної плати та поновлено права понад 15,5 тис. столичних працівників. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Так, наприклад, нещодавно прокуратурою скеровано до суду кримінальне провадження за фактом умисної невиплати зарплати 13 працівникам відкритого акціонерного товариства «НДМО «Діалір». Як з’ясувалося, директор компанії більше 10 років не виплачував своїм підлеглим зарплатню. Як наслідок, робітники не отримали 2,4 млн гривень заробітної плати.

Загалом, за результатами перевірок, проведених у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері оплати праці, внесено 92 документи реагування, притягнуто до відповідальності 26 посадових осіб, з них 16 працівників органів контролю. Крім того, органами прокуратури пред'явлено до суду 206 позовів на суму 4 млн гривень, які задоволено в повному обсязі, та зареєстровано 36 кримінальних проваджень за ст. 175 КК України (невиплата заробітної плати), з яких 35 скеровано до суду.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 19 грудня обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.