У податківців Київської області під час обшуків виявлено зброю та наркотики, а також приховані фінансові оборудки на 33 млн гривень
- Подробиці
- Опубліковано 07.09.2016 08:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1710
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Під час обшуків слідчими встановлено факти причетності службових осіб податкового органу до приховування фінансових оборудок суб’єкта підприємницької діяльності, яким сформовано фіктивний податковий кредит на суму більш ніж 33 млн гривень.
Дані слідчі дії проведені у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.
На даний час досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
07.03.2026 10:40
Збито та подавлено 19 ракет та 453 ворожих БпЛА07.03.2026 10:17
1473-тя доба повномасштабної війни: ситуація на фронті06.03.2026 10:40
Повітряні сили приземлили 111 ворожих дронів за нічУ воєнному зведенні станом на 6 березня військовий експерт Роман Світан та ведучий Ігор Гаврищак аналізують найгарячіші події:


Коментарі