Завершено спеціальне досудове розслідування стосовно ватажка НЗФ «Сомалі» на прізвисько «Гіві»
- Подробиці
- Опубліковано 14.09.2016 19:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2094
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Слідчими зібрані беззаперечні докази, на підставі яких М. Толстих обґрунтовано обвинувачується у тому, що він у період із травня 2014 року по січень 2015 року, будучи ватажком НЗФ «Сомалі» терористичної організації «ДНР», виконуючи відведену йому роль представниками влади російської федерації, брав участь у веденні агресивної війни проти України, організував у січні 2015 року поблизу Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва терористичні акти проти військовослужбовців сил АТО, що спричинило загибель 9 людей та інші тяжкі наслідки, а також вчинив жорстоке поводження з полоненими українськими військовослужбовцями, в тому числі Ігорем Брановицьким, який нагороджений Президентом України орденом «Золота Зірка» Героя України посмертно.
13 вересня 2016 року обвинувальний акт стосовно вказаної особи передано до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).
Довідково: за вчинення інкримінованих М. Толстих особливо тяжких злочинів проти громадської безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку передбачене максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.03.2026 08:27
Мінус корабель та 760 москалів: підсумки доби від Генштабу14.03.2026 10:48
Збито та подавлено 58 ракет та 402 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 березня обговорили актуальні новини:


Коментарі