ГПУ завершила досудове розслідування стосовно колишнього заступника Голови «Нафтогаз України»
- Подробиці
- Опубліковано 21.10.2016 21:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2180
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи з викриття злочинної діяльності екс-високопосадовців режиму януковича в.ф. та пов’язаних із ними осіб, зокрема, Курченка С.В. та інших членів його злочинного угруповання. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Так, Головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування щодо колишнього заступника Голови ПАТ «Національна акціонерна компанія» «Нафтогаз України» Олександра Кацуби за підозрою в умисній участі в період з серпня 2012 року по теперішній час у злочинній організації януковича в.ф. з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також участі в умисному заволодінні шляхом зловживання ним своїм службовим становищем грошовими коштами, належними ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в сумі понад 449,9 млн грн та вчиненні закінченого замаху на заволодіння грошовими коштами цієї Компанії в сумі 5,1 млрд грн, а також в складанні і видачі ним завідомо неправдивих офіційних документів, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
Підозрюваному оголошено про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів досудового розслідування.
Найближчим часом заплановано отримання дозволу суду на проведення спеціального судового провадження (заочне засудження) відносно Курченка С.В., Кацуби С.В. та інших учасників вищевказаної злочинної організації, які переховуються від органів досудового розслідування та суду на території російської федерації.
Фото з відеоролика на YouTube
Також з цієї категорії...

Боротьба за владу – на...
2 июл. 2009 г.

Генпрокуратура закрила справу проти Юлії...
1 февр. 2013 г.

Опозиція вимагатиме ухвалення нової амністії
11 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.

Есе, навіяне могилою Януковича
14 окт. 2012 г.

Все честно – сказала Партия...
15 окт. 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
Коментарі