На Волині викрито злочинну схему вимагання коштів із забудовників
- Подробиці
- Опубліковано 12.11.2016 14:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2346
Прокуратурою Волинської області спільно із працівниками СБУ у Волинській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області викрито злочинну схему, запроваджену групою осіб для одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Так, один із високопосадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області за попередньою змовою із юристом та спеціалістом-проектантом, які є працівниками підприємств у сфері будівництва та проектування, налагодили корупційний механізм з систематичним вимаганням неправомірної вигоди від осіб, зацікавлених в отриманні дозвільних документів в сфері містобудівної діяльності.
Задокументовано факти вимагання від громадян, які є замовниками нових будівництв, значних сум коштів від 1000 до 2500 дол США за здійснення реєстрацій та безперешкодне отримання декларацій про початок будівельних робіт.
Наразі органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, зокрема обшуки, в ході яких вилучено понад 30 тис дол США. Вирішуються питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), затримання їх в порядку ст. 208 КПК України, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Микола Оніщук: Оновлена прокуратура не...
17 мая 2012 г.

Бесправие киевлян, или Давайте остановим...
20 авг. 2013 г.

Прокуратура повернула киянам кінотеатр «Тампере»
6 окт. 2014 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі