​На Полтавщині викрили транснаціональний канал торгівлі жінками

Незаконну діяльність, пов’язану із сексуальною експлуатацією жінок закордоном, припинили працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Полтавської області, за сприянням Служби безпеки України та прокуратури Полтавщини.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції України, транснаціональний канал торгівлі людьми, викритий правоохоронцями, вів до Туреччини. Встановлено, що до організації торгівлі «живим товаром» причетні жительки Полтавської та Дніпропетровської областей 30-32 років.

Спільниці вербували молодих жінок віком до 30 років та забезпечували їх переміщення до Туреччини. Правоохоронці попередили виїзд двох завербованих жінок за кордон, зупинивши їх виліт з аеропорту «Бориспіль».

Розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 149 КК України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

Проведено низку санкціонованих обшуків за місцем мешкання вербувальниць, під час яких вилучені докази незаконної діяльності.

Фото dw.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.