В. о. заступника начальника Одеської митниці ДФС - начальника митного поста викрито на хабарі у 600 доларів
- Подробиці
- Опубліковано 11.04.2017 19:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1794
У понеділок, 10 квітня 2017 року, слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області та Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби в області під час отримання хабара викрили виконуючого обов’язки заступника начальника Одеської митниці ДФС - начальника митного поста «Чорноморський». Крім того, службовець фактично обіймає посаду першого заступника начальника Херсонської митниці ДФС, а посаду на Одещині займає за відрядженням.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.
Установлено, що митник вимагав та отримав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду у сумі 600 доларів США за безперешкодне митне оформлення вантажу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) триває, наразі проводяться першочергові слідчі дії.
Фото прес-служби прокуратури Одеської області
Також з цієї категорії...

Юридичний водевіль з непередбачуваними наслідками
25 февр. 2010 г.

Кличко: За логікою, якою керується...
5 мар. 2013 г.

Прокуратура Киева рассмотрит дело против...
10 апр. 2013 г.
Набираючі популярність...

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.

Есе, навіяне могилою Януковича
14 окт. 2012 г.

Все честно – сказала Партия...
15 окт. 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
Коментарі