Військовою прокуратурою затримано посадовця, який намагався дати хабар керівнику одного з підрозділів Нацполіції
- Подробиці
- Опубліковано 11.10.2017 12:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1778
Упродовж вересня-жовтня 2017 року слідчими слідчого відділу військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Чернівецького та Львівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт пропозиції надання щомісячної неправомірної вигоди виконувачем обов’язки начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Грошові кошти в розмірі 10 тис дол США призначалися начальнику Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Нацполіції України за непроведення перевірок та невиявлення порушень під час здійснення порубок лісу в підпорядкованих лісгоспах області.
Вказаний посадовець звернувся з відповідною заявою та хабародавця 9 жовтня 2017 року затримано в порядку ст. 208 КПК України під час надання частини хабара в розмірі 2300 дол США та 4200 євро. Грошові кошти виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету правоохоронця.
На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.
Вирішуються питання щодо повідомлення хабародавцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
Фотоколаж «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі