У зоні відчуження ЧАЕС затримано три групи сталкерів, серед них - росіяни
- Подробиці
- Опубліковано 15.10.2017 18:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1673
15 жовтня на території зони Чорнобильської атомної електростанції працівники поліції затримали три групи сталкерів, серед них - громадяни росії. Стосовно затриманих правоохоронці склали адміністративні протоколи. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Нацполіції Київської області.
Першу групу стакерів, яка складалася з 4-х молодих хлопців, виявили в районі караулу «Терехи». Другу - в відселеному м. Припять. Туди поза контрольно-перепускними пунктами проникли троє хлопців. Третю групу стакерів, які незаконно проникли на територію зони відчуження, правоохоронці виявили в районі відселеного села Залісся. Там затримали п’ятьох молодих чоловіків, серед них двоє громадян росії: 24-річного мешканця м. москва та 28-річного жителя м. Санкт-Петербург.
Правоохоронці доставили порушників до місцевого відділу поліції, де склали на них адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» КУпАП.
Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Фото прес-служби Нацполіції Київської області
Також з цієї категорії...

Тюремники не пускають Сергія Власенка...
22 янв. 2013 г.

Поліцейські Білоцерківського району затримали особу,...
15 дек. 2015 г.

Винуватцю ДТП, в якій постраждала...
5 июл. 2016 г.
Набираючі популярність...

Залишитися має тільки один
23 февр. 2025 г.

Цікаво, коли Трамп заявить, що...
5 мар. 2025 г.

Слишком хитрый или наивный
7 мар. 2025 г.
Останні новини
13.03.2025 08:19
1200 москалів подохло минулої доби на українській землі12.03.2025 21:19
Обличчя кримського спротивуПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 березня обговорив наступні теми:
Коментарі