На хабарі затримано слідчого Нацполіції в Миколаївській області
- Подробиці
- Опубліковано 23.10.2017 17:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5529
Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону 23.10.2017 за матеріалами відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Миколаївській області, спільно зі спецпідрозділом Служби безпеки України в Херсонській області, затримано слідчого одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Установлено, що цей слідчий за непритягнення громадянки до кримінальної відповідальності за неправдиві свідчення у кримінальному провадженні вимагав 12 тис грн, проте згодом зменшив суму хабара до 9 тис грн.
Безпосередньо під час одержання вказаної суми неправомірної вигоди посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Тривають обшуки за місцем роботи та проживання слідчого.
Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України вказаній особі готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Фото прес-служби ГПУ
Також з цієї категорії...

Адвокат Цыганков: Спасибо «Багнету» за...
19 нояб. 2011 г.

На підприємстві синка Пшонки знайшли...
22 авг. 2014 г.

янукович, Азаров і Пшонка досі...
12 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

Апеляційний суд скасував рішення про...
2 сент. 2025 г.

Поліція Києва повернула близько мільйона...
2 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
3 сент. 2025 г.
Останні новини
03.09.2025 12:10
Збито та подавлено 451 ціль противника03.09.2025 10:15
780 москалів подохло минулої доби на українській землі02.09.2025 21:58
Реанимация януковичаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 2 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі