Екс-керівнику місцевої прокуратури Києва повідомлено про підозру - у справах Майдану
- Подробиці
- Опубліковано 17.04.2018 16:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3053
Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжують вживатися заходи щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності правоохоронців, причетних до неправомірних дій стосовно учасників мирних акцій протесту в січні – лютому 2014 року.
Так, за інформацією прес-служба ГПУ, 16.04.2018 здійснено повідомлення у передбачений чинним законодавством спосіб про підозру колишньому заступнику керівника однієї із місцевих (районних) прокуратур столиці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 371, ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України, тобто незаконному триманні під вартою завідомо невинної особи – 72 річного мешканця Вінниччини, який 22 січня 2014 року прибув до м. Києва для відзначення Дня Соборності України і безпідставно був затриманий, побитий правоохоронцями та доставлений до управління міліції, щодо якого слідчими складено процесуальні документи з неправдивими даними щодо нібито його участі у масових заворушеннях, а судом за клопотанням, складеним слідчим та погодженим заступником прокурора, його арештовано.
Крім того, заступнику прокурора також інкримінується складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів та незаконне перешкоджання організації та проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.
Досудове розслідування триває. Вирішується питання та збираються докази щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вчинення цих злочинів.
Довідково : ч. 3 ст. 371 КК України – завідомо незаконне тримання під вартою, вчинене в особистих інтересах – карається позбавленням волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

ГПУ готова до обвинувачення трьох...
23 июн. 2014 г.

Мінприроди хоче звільнити 15 охоронців...
25 мая 2016 г.

О беспределе СБУ и беззаконии
10 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...
З початку повномасштабного вторгнення росії...
15 июл. 2025 г.

Трамп пообіцяв ввести 100 відсоткові...
15 июл. 2025 г.

Виманювали кошти у громадян Чехії:...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі